Priėmimo sąlygos

Atnaujinta 2024-03-19

2024 m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) 18 val. Kauno Milikonių progimnazijos aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių susirinkimas.

Po susirinkimo galėsite pabendrauti su  mokytojomis, susipažinti su progimnazijos aplinkomis.

2024 m. kovo 26 d. 18 val. (antradienį)  Kauno Milikonių progimnazijoje (Baltijos g. 30) vyks ATVIRŲ DURŲ DIENA būsimųjų penktokų tėveliams.

Lauksime Jūsų progimnazijos aktų salėje.

Dokumentai priimami:

Prašymai pradėti mokytis 2024-2025 m. m.Kauno Milikonių progimnazijoje pradedami registruoti elektroniniu būdu per Kauno m. savivaldybės informacinę sistemą (http://www.imokykla.kaunas.lt) nuo 2024 m. kovo 15 d.

Mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapis

Progimnazijos priėmimo mokytis komisija

Progimnazijos priėmimo mokytis komisijos darbo reglamentas

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie naują priėmimo į mokyklas tvarką rasite čia

Jeigu neturite galimybės prisijungti prie sistemos per  imokykla.kaunas.lt, tai užpildytą prašymą (formos prisegamos) atsiųskite į progimnaziją e.paštu milikoniuvm@milikoniai.kaunas.lm.lt

Prašymas priimti į PUG (doc)

Prašymas priimti į PUG (pdf)

Prašymas priimti į 1 klasę (doc)

Prašymas priimti į 1 klasę (pdf)

Prašymas priimti į 2-8 kl. (doc)

Prašymas priimti į 2-8 kl. (pdf)

Priemonių sąrašas pirmokams

Mokykloje vykdomos ugdymo programos:
  • Priešmokyklinio ugdymo;
  • Pradinio ugdymo;
  • Pagrindinio ugdymo 1 dalies.

Reikalingi dokumentai:

• prašymas (pildomas elektroniniu būdu per internetinę svetainę https://imokykla.kaunas.lt/ arba mokyklos raštinėje),
  • vaiko gimimo liudijimo  kopija
  • pažyma apie vaiko sveikatą (forma Nr. 027-1/a, forma Nr. 027)
  • priešmokyklinio ugdymo pedagogo išvada-rekomendacija (būsimiems pirmokams)
  • asmuo, pageidaujantis pradėti mokytis pagal pagrindinio  ugdymo pirmosios dalies programą, prie prašymo prideda įgyto išsilavinimo pažymėjimą (originalą) ir 4 klasės nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo mokinio ataskaitos kopiją
  • asmuo, pageidaujantis tęsti mokymąsi pagal pradinio ar pagrindinio ugdymo pirmosios dalies programas, – mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą (originalą) apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. T-68 „Dėl Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų asmenims priimti mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programas, pagrindinio ugdymo programos I ir II dalis priskyrimo“ Kauno Milikonių progimnazijai priskirta teritorija

2024-2025 m.m. laisvų vietų skaičius ir klasių komplektai:

PUG – 1 grupė –  15 laisvų vietų

1 klasės – 5 komplektai – 120 laisvų vietų
2 klasės – 5 komplektai – nėra laisvų vietų
3 klasės – 4 komplektai –  nėra laisvų vietų
4 klasės – 5 komplektai – nėra laisvų vietų
5 klasės – 5 komplektai – 150 laisvų vietų
6 klasės –  5 komplektai – 4 laisvos vietos
7 klasės –  5 komplektai – nėra laisvų vietų
8 klasės – 5 komplektai –  nėra laisvų vietų

Sutartys

Mokinių priėmimas į mokyklą įforminamas sutartimi.

Sutartis pasirašoma tarp švietimo teikėjo atstovo (mokyklos direktoriaus) ir tėvų (arba mokinio) ir galioja nuo jos pasirašymo dienos iki vaikas baigs pradinio, pagrindinio ugdymo (I dalies) programą.

Šalių susitarimu sutartis gali būti pakoreguota ar pratęsta pasikeitus įstatymams, palikus mokinį kartoti kursą, nustačius specialiuosius poreikius.

Švietimo teikėjas turi teisę vienašališkai nutraukti sutartį tik dėl Švietimo įstatymo 29 straipsnio 10 dalyje nurodytų priežasčių (jei mokinio elgesys kelia realią ir akivaizdžią grėsmę mokyklos bendruomenės narių saugumui, jei mokinys piktybiškai nevykdo mokyklos darbo tvarkos taisyklių). Apie tai pranešama kitai pusei ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki sutarties nutraukimo dienos.

Tėvai negali vienašališkai (be pateisinamos priežasties) nutraukti sutarties, kol mokinys nebaigs pagrindinio ugdymo (I dalies)  programos. Apie sutarties nutraukimą (esant pateisinamai priežasčiai) privalo pranešti kitai sutarties pusei ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki sutarties nutraukimo dienos.

Ginčai dėl sutarties sprendžiami šalių susitarimu. Šalims nesusitarus, ginčai sprendžiami mokyklos taryboje, atskirais atvejais – LR įstatymų nustatyta tvarka.

Sutartis sudaroma dviem egzemplioriais, turinčiais vienodą juridinę galią (po vieną kiekvienai šaliai).

Priešmokyklinio ugdymo programos  sutartis

Pradinio ir pagrindinio ugdymo (I dalies) programų mokymosi sutartis

Tėvų apeliavimas

1. Tėvai gali pateikti motyvuotą apeliaciją mokyklos direktoriui raštu.

2. Tėvų apeliacija registruojama mokyklos raštinėje.

3. Tėvų apeliacija išnagrinėjama ir atsakymas raštu pateikiamas per 14 kalendorinių dienų.