Aštuntokai – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

Mūsų mokyklos aštuntokai buvo pakviesti į atvirų durų dienas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.  Jame susipažino ne tik su mokymo programomis, bet ir patys išmėgino įvairių specialybių praktinius užsiėmimus: barmeno, maisto dekoruotojo, kelionių organizatoriaus, virėjo, viešbučių darbuotojų darbus. Tai buvo vertinga patirtis, kuri, galbūt, padės pasirinkti profesiją ateityje.

Anglų kalbos pamoka teatre

Mūsų mokyklos vyresniųjų klasių moksleiviai ir anglų kalbos mokytojos I. Bubnelienė bei G. Jodikienė pamėgino prisiliesti prie V. Šekspyro kūrybos – apsilankė tarptautinės trupės aktorių pastatytame spektaklyje „Romeo ir Džiuljeta“. Žiūrėti spektaklį, kuriame aktoriai kalbėjo senovine anglų kalba, buvo tikras iššūkis.