Akcija „Keturkojų draugas”

Prieš pat rudens atostogas Mokyklos taryba antrą kartą inicijavo akciją „Keturkojų draugas“, kuria ragino padėti be šeimininko širdies šilumos likusiems šuneliams.

Džiaugiamės, jog mūsų mokyklos bendruomenė neliko abejinga į bėdą pakliuvusiems keturkojams draugams ir paaukojo ypatingai daug įvairaus ėdalo gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ gyventojams.

Dėkojame  už jūsų širdžių šilumą ir gerumą.

Sveikiname!

Mūsų progimnazijos šeštokų komanda dalyvavo Kauno arkivyskupijos organizuotame orientaciniame žygyje-konkurse.

Kelias valandas įvairių mokyklų komandos, keliaudamos po Kauno miesto šventoves senamiestyje ir naujamiestyje,ieškojo objektų, atlikinėjo užduotis.

Sveikiname Milikonių progimnazijos komandą „Piligrimai” (Laura Jablonskytė, Paulina Valinskaitė, Patricija Vaidotaitė, Austėja Armoškaitė, Urtė Šarkauskaitė, Vakaris Česnavičius, Aidas Kazlauskas, mokytoja Daiva Kunskienė), užėmusią I vietą.