Svečiuose – Kauno apskrities VPK Šilainių bendruomenės pareigūnė

Kovo 18, 25 dienomis, progimnazijoje lankėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilainių bendruomenės pareigūnė Reda Antanavičiūtė. Kartu su 6-tų, 7-tų klasių mokiniais diskutavo apie saugumą internete, mokinių pareigas ir atsakomybes. Mokiniai buvo supažindinti su dažniausiai pasikartojančiais  administracinės teisės pažeidimais, būdingais šio amžiaus mokiniams. Mokiniams buvo primintos viešosios tvarkos taisyklės, kurių laikymasis svarbus, kad būtume saugūs.

Respublikinis 3 klasių mokinių diktanto anglų kalba konkursas ,,Listen to write“

Kauno Milikonių progimnazijos 95  trečių klasių mokiniai  kovo 21-29 dienomis dalyvavo respublikiniame 3 klasių mokinių diktanto anglų kalba rašymo konkurse ,,Listen to write“. Konkurso tikslas ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, gilinti klausymo ir rašymo gebėjimus. Mokiniai galėjo klausyti ir rašyti 3 lygių sudėtingumo diktanto tekstus (sudėtingą, pagrindinį ir lengvą). Diplomus gavo tie mokiniai, kurie diktante…