Respublikinis Haiku rašymo anglų kalba ir fotografijos konkursas ,,Kai suskamba mokyklos varpelis“

2022 m. spalio 1/15 dienomis 10 ketvirtų klasių mokinių dalyvavo respublikiniame Haiku rašymo anglų kalba ir fotografijos konkurse ,,Kai suskamba mokyklos varpelis“. Konkurso dalyviai kūrė trieilius apie mokyklą  Haiku stiliumi ir pateikė savo meninę fotografiją, atspindinčią sukurtą trieilį. Komisija atskirai vertino ir trieilį,  ir nuotrauką. Daugiausiai komisijos balų surinko ir prizines vietas užėmė: Urtė Baranauskaitė…

Matematikos projektas „Viskas apie apskritimą”

Patyriminės veiklos padeda atrasti „naują” matematiką, o atradimai augina norą mokytis. Spalio mėn. mokykloje vyko trumpalaikis 6 ir 8 kl. matematikos projektas „Viskas apie apskritimą”, kurio tikslas – skatinti susidomėjimą matematika. Mokiniai praktinėse – kūrybinėse veiklose lavino erdvinę vaizduotę. Jų darbai eksponuojami mokyklos edukacinėse erdvėse.