Interaktyvi pamoka „Kodėl nemiega miegapelė?“

2022 lapkričio 28 dieną progimnazijoje  6d klasės mokiniams vyko interaktyvi pamoka „Kodėl nemiega miegapelė?“. Pamokoje mokiniai daugiau sužinojo apie aplinkosaugos problemas,  varžėsi komandose, atsakinėdami į klausimus apie aplinkosaugą, gamtą ir sveiką gyvenseną. Interaktyvios pamokos metu mokiniams bei mokytojams  pristatyta ECO-SCHOOLS programa.

Daugiau apie šią programą skaitykite čia

Šv. Mišios už Milikonių progimnazijos bendruomenę

Lapkričio 27 d. prasidėjo šv. Kalėdų laukimo laikotarpis. Tradiciškai šią dieną Šilainių Šventosios Dvasios bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už Milikonių progimnazijos bendruomenę. Tikybos mokytoja Daiva Kunskienė paskaitė Šventojo Rašto skaitinius. Parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas pašventino mūsų progimnazijos Adventinį vainiką ir nuoširdžiai palinkėjo prasmingo, Viešpaties palaimos nušviesto Advento.